Goloka Vonné tyčinky Pure Love Čistá láska 15g

Kód: 552278
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonné tyčinky Goloka Pure love s vůní růží jsou typem kadidla, které se tradičně nejčastěji pálí před indickým náboženským obrazem, modlou, sochou Buddhy nebo svatyní. Tato jemná směs vůní s vysokou kvalitou je součástí řady esoterik, která přichází z Indie. V moderní době lze pálení vonných tyčinek použít k jakémukoli účelu, například k aromaterepii nebo k posílení vůně v místnosti. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vůně růží ve vonných tyčinkách přináší do místnosti nádhernou esenci květinové elegance a romantiky. Růže, s jejími sladce květinovými tóny, vytváří atmosféru plnou jemného a vznešeného půvabu.

Lehké, ale bohaté aroma květů růže se postupně uvolňuje, naplňující okolí svým nádherným a intenzivním charakterem. Vonné tyčinky s esencí růží podporují smysly a přenášejí do místnosti atmosféru romantiky a štěstí. Vůně růží je známá svým uklidňujícím efektem, který podněcuje relaxaci a pohodu.

Tyto vonné tyčinky jsou ideálním prostředkem pro vytvoření prostoru plného lásky a krásy. Přineste do svého domova čarokrásnou vůni růží a ponořte se do nádherného světa květinového rozkvetu, který naplní váš prostor půvabem a romantikou.

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.037 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Pure Life, růže
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto