Goloka Vonné tyčinky Pure Life Čistý život 15g

Kód: 552276
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonné tyčinky Goloka Pure Life s vůní santálového dřeva jsou typem kadidla, které se tradičně nejčastěji pálí před indickým náboženským obrazem, modlou, sochou Buddhy nebo svatyní. Tato jemná směs vůní s vysokou kvalitou je součástí řady esoterik, která přichází z Indie. V moderní době lze pálení vonných tyčinek použít k jakémukoli účelu, například k aromaterepii nebo k posílení vůně v místnosti. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vůně santálového dřeva ve vonných tyčinkách zahaluje prostor do teplého a bohatého aroma, které nese s sebou jedinečný půvab exotických dřevin. Santálové dřevo, známé svou hlubokou a bohatou vůní, vytváří atmosféru klidu a harmonie.

Vůně santálového dřeva nejenom provoní okolí, ale také podněcuje smysly a vytváří atmosféru klidu a pohody. Tyto vonné tyčinky jsou ideálním prostředkem pro vytvoření prostoru plného klidu a relaxace, kde se můžete ponořit do vůně exotických krajin a uniknout dennímu shonu.

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.036 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Pure Life, santálové dřevo
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto