X-Vape Cheech and Chong Mambo vaporizér na sušinu

Kód: 58521
2 hodnocení
Značka: X-Vape
1 690 Kč –5 %
wholesale x vape cheech chong vaporizer 2
1 690 Kč –5 % 1 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Mambo vaporizér je přenosný vaporizér, který je elegantní a stylový a zdobí ho barevné logo Cheech & Chong. Tento vaporizér, vyrobený z kvalitních materiálů, je úderný a zároveň zachovává čistou chuť vaší byliny. Žhavicí komora na bylinky je vyrobena z nerezové oceli a zajišťuje rovnoměrné zahřívání veškerého bylinného materiálu. Součástí sady je dokonce bylinný pod, který lze vyjmout, sbalit a naplnit pro mimořádně snadné sezení. Díky němu můžete plně vychutnat všechny chutě a účinky vašich oblíbených bylin bez ohledu na místo, kde právě jste. 

 

 
 
 

 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vaporizér Mambo se rychle zahřívá a můžete si vybrat mezi dvěma různými režimy zahřívání a přizpůsobit si tak svou seanci! Režim On-Demand poskytuje rychlé a snadné šlukování s automatickým potahováním nebo aktivací tlačítkem. Režim Session umožňuje uživatelům šlukovat, zatímco vape udržuje teplo po celé 3 minuty. Má také vestavěnou funkci automatického vypnutí, takže se nemusíte obávat, že se vybije baterie.

Rozlučte se s obtížným hledáním ideálního nastavení teploty, protože Cheech and Chong Mambo je vybaven plně optimalizovaným nastavením teploty pro optimální extrakci. Už nemusíte ztrácet čas hledáním preferované teploty. 

Ať už jste zkušený kuřák, nebo nováček ve světě vapingu, Cheech and Chong Mambo je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a stylový. Tento vaporizér se stylem Cheech and Chong vnáší do vašich sezení nádech nostalgie. Pokaždé můžete očekávat hladký a uspokojivý zážitek z vapování.

diagram cesky

 

cheech tpgether

Obr. 1. Dávkovací kapsle z nerezové oceli pro lepší uživatelský komfort a čištění. Vyjímatelná a magnetická konvekční ohřívací komora.

Obr. 2.  Aktivace tahem, 100% izolovaná vzduchová cesta.

Obr. 3. Rychlý ohřev během 15 vteřin až na 220°C.

Součástí balení:

  • USB-C kabel
  • nástroj na čištění
  • 2 sítka
  • 4 alkoholové ubrousky
  • 1 herb pod
  • 3 čistící tyčinky
  • 1 filtrační sítko
  • 1 silikonové pouzdro
  • 1 manuál

X-Vape Mambo CZ Manual

Upozornění: 
Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit. V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.141 kg
Značka: X-Vape
Použití: Sušina
Přednastavené teploty: 220 - 240 ℃
Kapacita baterie: 1000 mAh
Délka jednoho sezení: 3 minuty
Výstupní napětí: 3,3 V
Čistá hmotnost: 141 g
Rozměry: 21 × 29 × 110 mm
Používáme ověření věku Adulto