Goloka Vonné tyčinky Pure Jasmine Čistý jasmín 15g

Kód: 552277
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonné tyčinky Goloka Pure Jasmine s vůní jasmínu jsou typem kadidla, které se tradičně nejčastěji pálí před indickým náboženským obrazem, modlou, sochou Buddhy nebo svatyní. Tato jemná směs vůní s vysokou kvalitou je součástí řady esoterik, která přichází z Indie. V moderní době lze pálení vonných tyčinek použít k jakémukoli účelu, například k aromaterepii nebo k posílení vůně v místnosti. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vůně jasmínu ve vonných tyčinkách přináší do místnosti nádech smyslnosti a květinové elegance. Jasmín, s jeho sladkým a intenzivním aroma, zajišťuje prostředí plné něhy a romantiky.

Vonné tyčinky s jasmínovou esencí rozvíjejí své příjemné aroma, navozujíce pocit luxusu a klidu. Vůně jasmínu je zároveň osvěžující a uklidňující, což podporuje relaxaci a dobrou náladu.

Tyto vonné tyčinky jsou ideálním prostředkem pro vytvoření atmosféry plné romantiky a pohody. Jasmínová vůně se snoubí s okolím, vytvářejíce prostor plný příjemných vjemů a přenášejíce vaše smysly do rozkvetlých zahrad plných tajemství a krásy.

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.038 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Pure Life, jasmín
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto