Goloka Vonné tyčinky Pure Happiness Čisté štěstí 15g

Kód: 552274
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonné tyčinky Goloka Pure Happines s vůni levandule jsou typem kadidla, které se tradičně nejčastěji pálí před indickým náboženským obrazem, modlou, sochou Buddhy nebo svatyní. Tato jemná směs vůní s vysokou kvalitou je součástí řady esoterik, která přichází z Indie. V moderní době lze pálení vonných tyčinek použít k jakémukoli účelu, například k aromaterepii nebo k posílení vůně v místnosti.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Levandule, se svým jemným a uklidňujícím aroma, přenáší do místnosti atmosféru klidu a harmonie. Vonné tyčinky s esencí levandule otevírají brány smyslů a zavádějí vás do rozkvetlých polí provoněných lehkým vánkem. 

Vonné tyčinky s levandulovou vůní nejenom provoní místnost, ale také podpoří relaxaci a pohodu. Jejich využití je ideální pro vytvoření příjemné atmosféry v domácnosti, kanceláři či jiném prostoru, kde si přejete získat výhody uklidňujícího vlivu levandule na duševní pohodu.

 

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.036 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Pure Happiness, levandule
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto