Goloka Vonné tyčinky Buddha 15g

Kód: 5522126
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zažijte harmonii a klid s vonnými tyčinkami Goloka Buddha. Tento tradiční druh kadidla se obvykle hoří před indickými náboženskými obrazy, modlami nebo sochami Buddhy, přinášející do prostoru atmosféru svatosti a klidu. Naše exkluzivní směsi vůní s vysokou kvalitou jsou součástí bohaté indické esoteriky, která osvěžuje duši i prostor. V dnešní době můžete užívat pálení vonných tyčinek nejen k duchovním účelům, ale také k aromaterapii či prostorové relaxaci, vytvářejíce tak vždy příjemné a harmonické prostředí.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vůně vonných tyčinek Goloka Buddha je jako vůně duchovního úsvitu, který se snáší nad klidnou vodou. Směsice tulasi a dalších vybraných esenciálních olejů tvoří příjemně harmonickou a uklidňující vůni, která pronikne každým koutem vašeho domova. Každý zapálená tyčinka nese s sebou dávku klidu a vyváženosti, která zve k meditaci a soustředění. Vůně Goloka Buddha nejen osvěží váš prostor, ale také vaši mysl, přinášející do vašeho života závan míru a duchovního spojení.

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.035 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Buddha
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto