Goloka Vonné tyčinky Pure Aura Čistá aura 15g

Kód: 552272
Neohodnoceno
Značka: Goloka
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vonné tyčinky Goloka Pure aura s vůní tulasi jsou typem kadidla, které se tradičně nejčastěji pálí před indickým náboženským obrazem, modlou, sochou Buddhy nebo svatyní. Tato jemná směs vůní s vysokou kvalitou je součástí řady esoterik, která přichází z Indie. V moderní době lze pálení vonných tyčinek použít k jakémukoli účelu, například k aromaterepii nebo k posílení vůně v místnosti. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vůně tulasi ve vonných tyčinkách přináší do prostoru jemný a osvěžující dotek, který se opírá o bohatou tradici a symboliku. Tulasi, známá také jako svatý bazalkový list, nese s sebou výrazné aromatační kvality spojené s rituály a duchovním pohodlím.

Lehké a bylinné tóny tulasi jsou nejen osvěžující, ale i uklidňující, což vytváří prostor pro harmonii a klid. Vonné tyčinky s esencí tulasi postupně uvolňují své vůně, naplňujíce místnost svěžestí a příjemným aroma bylinného záhonu.

Vůně tulasi nejenom provoní okolí, ale také přináší do prostoru element duchovního pohodlí a klidu. Tyto vonné tyčinky jsou ideálním doplňkem pro ty, kteří si přejí propojit svůj prostor s tradičními a harmonickými vlivy přírody. Otevřete brány smyslů a ponořte se do vůně tulasi, která v sobě ukrývá význam a čistotu.

Upozornění:

Zapalte vonnou tyčinku nahoře, sfoukněte plamen a tyčinku vložte do držáku na vonné tyčinky. Žhavý vršek a žhavý popel nepřivádějte do kontaktu s hořlavými věcmi. Nenechávejte vonné tyčinky hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.036 kg
Materiál: Santálové dřevo
Značka: Goloka
Aroma: Pure Life, tulasi
Velikost balení: 15 g
Používáme ověření věku Adulto