ADDIPURE DME DIMETHYL ETHER 99,99% nejvyšší čistoty pro výrobu extraktu 500 ml

Kód: 1012
3 hodnocení
Značka: ADDIPURE
279 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pro vlastní výrobu extraktu éterických olejů nejvyšší čistoty. ADDIPURE DME DIMETHYL ETHER se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování. ADDIPURE DME je vysoce čisté organické extrakční činidlo s potvrzenou čistotou na úrovni 99.99%. Několikrát filtrovaný, bez zápachu, vhodný pro použití v potravinách, 100% vnitřní ochranná vrstva Gold Epoxy, ekologicky šetrná výroba v EU. Možnost smísení s n-butanem.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Pro vlastní výrobu extraktu éterických olejů nejvyšší čistoty.

Účinně a jednoduše pomocí ADDIPURE.

 Dimethylether (DME) je plyn používaný jako extrakční činidlo při výrobě produktů v oblasti potravinářství, farmacie, lékařství, kosmetiky a osobní hygieny. ADDIPURE je kompletní produktová řada pro extrakci nejčistších éterických olejů z rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita od roku 2014.

 ADDIPURE DME se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování. ADDIPURE DME je vysoce čisté organické extrakční činidlo s potvrzenou čistotou na úrovni 99.99%. Čistotu pravidelně analyzuje a testuje nezávislá švýcarská laboratoř. Aktuální zpráva o auditu produktu.

EN - ADDIPURE DME, 99.99% purity, Swiss certification

Dimethylether (DME) z řady ADDIPURE je vhodný pro použití v potravinách a vykazuje nejvyšší čistotu.

 Ve srovnání s n-butanem umožňuje DME například u konopné rostliny extrahovat široké spektrum složek flavonoidů a terpenů. Tím je DME z řady ADDIPURE zajímavý pro využití konopí pro léčebné účely (Medical Cannabis).

 Praktické balení ADDIPURE DME ve spreji s obsahem 500ml umožňuje získat účinný výtěžek a jakost extraktu ve vydatném množství. Široké spektrum extrahovaných složek u dimethyletheru umožňuje oproti n-butanu získat větší množství extraktu.

 V závislosti na množství náplně rostliny v extraktoru je pro extrakci zapotřebí pouze jedno balení ADDIPURE DME. Díky velkému balení ADDIPURE ve spreji s obsahem 500ml je možné oproti menším balením udržitelně snížit množství odpadu.

 ADDIPURE DME se vyrábí v Evropské unii způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Nepoužívejte ADDIPURE DME u extraktorů z plastů/plastových částí. Tento materiál se může působením dimethyletheru uvolňovat (mikroplasty). U extraktorů z plastů/plastových částí doporučujeme použití produktu ADDIPURE n-Butane.

 Extraktory ADDIPURE PEO jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku splňujícího požadavky na využití v potravinářském průmyslu. Bez použití plastů! Získaný olejový extrakt se v kombinaci s ADDIPURE DME vyznačuje nejvyšší čistotou a kvalitou.

 ADDITEQ spolupracuje s renomovanými švýcarskými a evropskými inženýry a designéry na rozvoji produktů ADDIPURE při využití nejmodernějších technologií. ADDITEQ se zavázala, že bude vyvíjet a vyrábět nejlepší přístroje pro extrakci z rostlinného materiálu v Evropě, které umožňují získat nejčistší extrakty éterických olejů. Řada produktů ADDIPURE PEO line je koncipována tak, aby zajistila jednoduše a účinně získat čistý extrakt. U produktů ADDIPURE je na prvním místě švýcarská kvalita, funkčnost a dlouhodobá udržitelnost. Švýcarská kvalita od roku 2014.

CZ- ADDIPURE DME_ Bezpečnostní list

Důležité upozornění:

Dimethylether je vysoce hořlavý plyn. Nepoužívejte v uzavřených prostorách, pouze na volném prostranství. Neskladujte a nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně a jiných tepelných zdrojů. Dbejte prosím na informace uvedené v Bezpečnostním listu ADDIPURE DME. U extraktorů z plastů/plastových částí použijte místo DME jako extrakční činidlo ADDIPURE n-Butane.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakce a Dabbing
Objem: 500 ml
Používáme ověření věku Adulto