Extraktor Black Leaf® velikost S 24g zelená 21 cm

Kód: 440542-1
Neohodnoceno
Značka: Black Leaf®
990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dabbing je stále populárnější, ale bohužel dnes na světě není tolik zemí, kde jsou potřebné koncentráty jako olej nebo vosk dostupné ke koupi. S tímto extraktorem oleje od Black Leaf® je možné rychle a snadno extrahovat ty nejlepší oleje a silné koncentráty z květin a jiného rostlinného materiálu. Extraktor pracuje s rozpoštědly na bázi butanu nebo D.M.E. (Dimethyl Etheru). Tento extraktor je určen pro zpracování cca 24g materiálu.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Extrakce by měla být prováděna pouze venku nebo ve velmi dobře větraných prostorách a mimo všechny zdroje tepla.

Extrakce je snadná:

Extrakční nádobu volně naplňte dobře vysušeným a nasekaným rostlinným materiálem. Zavřete ji, pryžový kroužek poskytuje potřebné těsnění. Umístěte plechovku butanu nebo D.M.E. do malého otvoru (na opačném konci síta) a nechte rozpouštědlo proudit do extraktoru. Zanedlouho začne na druhé straně vytékat tekutý extrakt, přefiltrovaný přes výměnné síto. Nezapomeňte pod ní umístit dostatečně velkou a teplotně odolnou misku, která je ideálně i nelepivá. Po cca 24 hodinách lze vzácný koncentrát seškrábnout.

V důsledku tohoto druhu extrakce se extrakční nádoba extrémně ochladí a obvykle vyžaduje nošení ochranných rukavic. Olejový extraktor Black Leaf® je proto pokryt protiskluzovým ochranným silikonovým krytem. Důrazně však doporučujeme z bezpečnostních důvodů nosit během celého procesu ochranné brýle! Když je plynová nádoba zcela vyprázdněna, osoba, která odsává, by měla počkat alespoň 30 sekund, než vyjme prázdnou nádobu z extraktoru. Při čištění nejprve odstraňte z extraktoru veškerý zbývající rostlinný materiál a poté jej umyjte v myčce na nádobí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakce a Dabbing
Hmotnost: 0.549 kg
Materiál: Nerezová ocel, Silikonová ochrana
Barva: stříbrná/zelená
Potisk: Black Leaf®
Výška: 210 mm
Vnitřní průměr: 27mm
Info: Určeno pro zpracování cca 24g materiálu
Upozornění!: Nepřeplňujte ani pevně nebalte. Použití extraktoru je na vaše vlastní riziko!
Používáme ověření věku Adulto