ADDIPURE N-Butan nejvyšší čistoty pro výrobu extraktu 500 ml

Kód: 1009
Neohodnoceno
Značka: ADDIPURE
279 Kč –10 %
2109.7 ADDIPURE n Butane reseller
279 Kč –10 % 249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

ADDIPURE N-Butan sprej 500 ml pro vlastní výrobu extraktu a éterických olejů nejvyšší čistoty.  Několikrát filtrovaný, bez zápachu, vhodný pro použití v potravinách, 100% vnitřní ochranná vrstva Gold Epoxy, ekologicky šetrná výroba v EU. Možnost smísení s dimethyletherem (DME). Švýcarská kvalita od roku 2014. ADDIPURE je kompletní produktová řada pro extrakci nejčistších éterických olejů z rostlinného materiálu.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Pro vlastní výrobu extraktu éterických olejů nejvyšší čistoty.

Účinně a jednoduše pomocí ADDIPURE.

n-butan je plyn používaný jako extrakční činidlo při výrobě produktů osobní hygieny jako např. sprejů. ADDIPURE je kompletní produktová řada pro extrakci nejčistších éterických olejů z rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita od roku 2014.

ADDIPURE n-butan se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování.

ADDIPURE n-butan je vysoce čisté organické extrakční činidlo, které je několikrát filtrované.

Potvrzená čistota dosahuje 99.39%. Čistotu pravidelně analyzuje a testuje nezávislá švýcarská laboratoř. Aktuální zpráva o auditu produktu.

EN - ADDIPURE n-Butane purity Swiss certification

 n-butan z řady ADDIPURE je vhodný pro použití v potravinách, je extra čistý a bez zápachu.

 Ve srovnání s DME extrahuje n-butan z řady ADDIPURE například u konopné rostliny méně chlorofylu, vosků a lipidů. Získaným výsledkem je rozmanitý, aromatický profil terpenů.

 ADDIPURE n-butan lze používat jako extrakční činidlo u extraktorů z plastů/plastových částí. Při použití n-butanu řady ADDIPURE nedochází k uvolňování mikročástic materiálu.

 Praktické balení ADDIPURE n-butanu ve spreji s obsahem 500ml umožňuje získat účinný výtěžek a jakost extraktu ve vydatném množství.

 V závislosti na množství náplně rostliny v extraktoru je pro extrakci zapotřebí pouze jedno balení ADDIPURE n-butanu. Díky velkému balení ADDIPURE ve spreji s obsahem 500ml je možné oproti menším balením udržitelně snížit množství odpadu.

 Světovým unikátem je 100% vnitřní ochranná vrstva Epoxy Gold Lacquer nádoby ADDIPURE s objemem 500ml. Tento inovativní upravený vnitřní povrch skýtá vysoce kvalitní ochranu před kontaminací nádoby látkou ADDIPURE n-butan nebo před tzv. mystery oil.

 ADDIPURE n-butan se vyrábí v Evropské unii způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Extraktory ADDIPURE PEO jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku splňujícího požadavky na využití v potravinářském průmyslu. Bez použití plastů!

Získaný olejový extrakt se v kombinaci s ADDIPURE n-butanem vyznačuje nejvyšší čistotou a kvalitou.

 

Vedle extrakce z rostlin lze pomocí ADDIPURE n-butanu také doplňovat zapalovače.

 ADDITEQ spolupracuje s renomovanými švýcarskými a evropskými inženýry a designéry na rozvoji produktů ADDIPURE při využití nejmodernějších technologií.

 ADDITEQ se zavázala, že bude vyvíjet a vyrábět nejlepší přístroje pro extrakci z rostlinného materiálu v Evropě, které umožňují získat nejčistší extrakty éterických olejů. Řada produktů ADDIPURE PEO line je koncipována tak, aby zajistila jednoduše a účinně získat čistý extrakt. U produktů ADDIPURE je na prvním místě švýcarská kvalita, funkčnost a dlouhodobá udržitelnost. Švýcarská kvalita od roku 2014.

 

 CZ - ADDIPURE n-Butane_ Bezpečnostní list

Důležité upozornění:
n-butan je vysoce hořlavý plyn. Nepoužívejte v uzavřených prostorách, pouze na volném prostranství. Neskladujte a nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně a jiných tepelných zdrojů. Dbejte prosím na informace uvedené v Bezpečnostním listu  ADDIPURE n-butan.

Používáme ověření věku Adulto