Extraktor Dexso powered by Black Leaf 50g

Kód: 440550
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dexso®
1 690 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dabbing je stále populárnější, ale bohužel dnes na světě není tolik zemí, kde jsou potřebné koncentráty jako olej nebo vosk dostupné ke koupi. S tímto extraktorem oleje od Dexso® je možné rychle a snadno extrahovat ty nejlepší oleje a silné koncentráty z květin a jiného rostlinného materiálu. Extraktor pracuje s rozpoštědly na bázi butanu nebo D.M.E. (Dimethyl Etheru). Tento extraktor je určen pro zpracování cca 50g materiálu.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

 Představujeme vám extraktor oleje Dexso powered by Black Leaf® - vaše dokonalé řešení pro rychlou, snadnou a bezpečnou extrakci oleje z rostliny!

⚙️ Vyrobte si ten nejjemnější olej za pouhých 5 minut.
⚙️ Navrženo pro bezpečnost a uživatelsky přívětivou obsluhu.
⚙️ Pozoruhodně efektivní výkon

Tento dokonale propracovaný extraktor oleje, rychle přemění sušené rostliny, květy, byliny a zbytky úrody na esenciální, prvotřídní konopný olej za méně než pět minut. Je vyroben z vysoce kvalitního eloxovaného hliníku, který zajišťuje bezkonkurenční odolnost vůči teplotním výkyvům, působení chemikálií a stárnutí.

Tento extraktor se může pochlubit eloxovaným krystalickým povlakem A1203, takže v sobě bez problémů spojuje výhody kovového extraktoru s čistotou skla ve spojení s lehkými vlastnostmi hliníku.

Je vybaven integrovanou sběrnou jednotkou, která usnadňuje rychlé a snadné vyprázdnění po extrakci a umožňuje rychle zahájit následné extrakční cykly pro optimální účinnost. Uživatelsky přívětivý design obsahuje tři magneticky připevněné nožičky pro lepší stabilitu, které vám umožní pracovat bez použití rukou. Dbejte na to, abyste mezi nožičky umístili odkapávací misku z tepelně odolného skla a zabránili kontaktu gumových nožiček s miskou, aby nedošlo k jejímu rozpuštění. Kromě toho se doporučuje zamezit kontaktu čerstvě vylisovaného oleje se silikonem, dokud se neustálí.

Tento extraktor oleje je kompatibilní nejen s butanovým plynem, ale je také ideální pro použití s  D.M.E. (Dimethyl Etherem). Oba druhy extakčních činidelposkytují perfektní čistotu a zajistí perfektní výsledky. Butan i D.M.E. lze navzájem mísit.

Odsávání by mělo být prováděno pouze venku nebo ve velmi dobře větraných prostorách a mimo všechny zdroje tepla.

Extrakce je snadná:

Extrakční nádobu volně naplňte dobře vysušeným a nasekaným rostlinným materiálem. Zavřete ji, pryžový kroužek poskytuje potřebné těsnění. Umístěte plechovku butanu nebo D.M.E. do malého otvoru (na opačném konci síta) a nechte rozpouštědlo proudit do extraktoru. Zanedlouho začne na druhé straně vytékat tekutý extrakt, přefiltrovaný přes výměnné síto. Nezapomeňte pod ní umístit dostatečně velkou a teplotně odolnou misku, která je ideálně i nelepivá. Po cca 24 hodinách lze vzácný koncentrát seškrábnout.

V důsledku tohoto druhu extrakce se extrakční nádoba extrémně ochladí a obvykle vyžaduje nošení ochranných rukavic. Důrazně doporučujeme z bezpečnostních důvodů nosit během celého procesu ochranné brýle! Když je plynová nádoba zcela vyprázdněna, osoba, která odsává, by měla počkat alespoň 30 sekund, než vyjme prázdnou nádobu z extraktoru.


Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakce a Dabbing
Hmotnost: 0.549 kg
Materiál: Hliník
Barva: stříbrná
Potisk: Dexso powered by Black Leaf®
Výška: 220 mm
Vnitřní průměr: 30mm
Info: Určeno pro zpracování cca 50g materiálu
Upozornění!: Nepřeplňujte ani pevně nebalte. Použití extraktoru je na vaše vlastní riziko!
Položka byla vyprodána…
Používáme ověření věku Adulto