Skleněný Bong GRAV® MEDIUM GRAVITRON® 23 cm

Kód: G03.V2
4 hodnocení
Značka: GRAV®
1 999 Kč –5 %
Medium Gravitron
1 999 Kč –5 % 1 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Skleněný Bong GRAV® MEDIUM GRAVITRON®. Tato nová a vylepšená verze 2.0 Gravitron® je zmenšenou verzí velkého Gravitronu, ale stále nabízí stejnou sílu, jakou byste očekávali od gravitačního bongu. Jeho pětinásobně zvětšená tloušťka skla a vylepšená silikonová průchodka s platinovým zpevněním zajišťují těsné spojení. Broušený spoj 14 mm kotlíku je kompatibilní s jakýmkoli  kotlíkem do bongu o velikosti 14 mm. Díky přírubě v horní části hrdla je zvedání láhve snadné. Navzdory své schopnosti posloužit jako skvělý společník na párty zůstává Gravitron® jedním z nejúčinnějších kuřáckých zařízení na trhu.

 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Jedná se o menší verzi velkého Gravitronu, ale stále má stejnou sílu, jakou byste od gravitačního bongu očekávali. Tato nová a vylepšená verze 2.0 Gravitron® se může pochlubit pětinásobně zvětšenou tloušťkou skla a vylepšenou silikonovou průchodkou vytvrzenou platinou pro těsnější těsnění. Broušený spoj 14 mm samice nyní pasuje na jakýkoli samčí kotlík 14 mm a díky přírubě v horní části hrdla je zvedání láhve hračka.

Gravitron vytváří velké a účinné hity díky gravitaci a tlaku. Začněte naplněním základny vodou do poloviny. Poté naplňte misku suchou bylinou a vložte ji do kloubu v hrdle lahvičky. Zapalte misku a současně zvedněte láhev. Jakmile je láhev plná kouře, vyjměte misku, umístěte ústa nad hrdlo a při spouštění láhve vdechujte. Gravitron vám poskytne hustý, natlakovaný šluk bez ztráty kouře v průběhu procesu.

Přestože se jedná o dokonalou párty dýmku, Gravitron je stále považován za jedno z nejúčinnějších kuřáckých zařízení na současném trhu.

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA. Bongy a bubblery jsou baleny do originálních, bezpečnostních krabiček navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy GRAV®
Hmotnost: 0.7 kg
Barva: Čirá
Materiál: Sklo
Typ: Válcové bongy, Gravity bongy
Výška: 21-30 cm
Zábrus: SG14 (14.5mm)
Materiál: Borosilikátové sklo
Barva: Čirá
Zábrus: 14 mm (SG14)
Výška: 23 cm
Dodává se s: 14 mm kotlík, Průchodka z platinou vytvrzeného silikonu bezpečná pro potraviny
Design: Dave Daily
Značka: GRAV®

GRAV® je americká značka skleněných fajfek, dýmekbongů a bubblerů založená v roce 2004 v umělecké komunitě v Austinu v Texasu. Již téměř 20 let se těší neslábnoucí oblibě, a to díky široké škále produktů. GRAV® je oceňovaný za tvorbu inovativních řešení, kde kladou důraz nejen na design, ale především funkčnost a kvalitu výrobků. Velký výběr výrobků a jejich kvalita zpracování se těší veliké oblibě mezi zákazníky. 

Pro velkou část kuřáků jsou jejich fajfky, dýmky, bonga a bubblery nejen důležitou součástí vybavení, ale také jsou považovány za umělecké dílo. Fajfky, bongy a bubblery GRAV® jsou ručně vyrobeny z toho nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Tento materiál je vysoce odolný vůči teplu a velmi snadno se čistí. Kuřáci si svých dýmek a bong váží, někteří se dokonce stávají sběrateli a skupují různé kusy. Všechny tyto propracované klenoty firma nabízí v mnoha různých tvarech, velikostech a stylech. 

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA. Všechny tyto fajfky, bonga a bubblery jsou baleny v originálních, bezpečnostních krabiček GRAV® navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.

Používáme ověření věku Adulto