Puffco Proxy Travel Pack Desert

Kód: 55553
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Puffco®
1 735 Kč –8 %
Puffco proxy travel pack
1 735 Kč –8 % 1 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ochranný obal - cestovní kit pro váš Puffco Proxy vaporizér v barevném provedení Desert. V cestovním balení Proxy je vše potřebné ke konzumaci uloženo v jedné přenosné nádobě, takže konzumace na cestách je snadnější než kdykoli předtím

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

V cestovním balení Proxy je vše potřebné ke konzumaci uloženo v jedné přenosné nádobě, takže konzumace na cestách je snadnější než kdykoli předtím.

 

Cestovní ochranný obal Puffco Proxy Travel Pack obsahuje:

- Silikonový obal: Sada: Přidává mobilní úložný prostor pro duální nástroje s plochým dnem.

- Kuličková čepice Proxy: Přidává směrové proudění vzduchu, které zajišťuje konzistentnější a vaporem naplněný hit.

- Proxy Carb Cap a Tether: Udržuje karburátorovou čepičku a olej Oculus bezpečně tam, kam patří.

- Náustek: Chrání skleněnou špičku a poskytuje hygienický prostředek pro sdílení.

*Vaporizér Proxy není součástí balení!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní vaporizéry
Hmotnost: 0.05 kg
Materiál: Silikon, Sklo
Barva: Desert (pouštní barva)

mceclip0-20-min

Naše cesta začala v roce 2013, kdy se generální ředitel Roger Volodarsky rozhodl, že chce víc, než co může poskytnout standard v oboru. V reakci na to, s posláním poskytnout nejlepší platformu pro spotřebu extraktu, spojil obory designu, technologie a inženýrství a vytvořil společnost Puffco.


Nejčistší, nejjednodušší a nejchutnější dostupný zážitek z konzumace. Žádná lepidla, vlákna ani chemikálie. Nejvíce oceněné vaporizéry a produkty. Špičkové inovace v oboru, prováděné výhradně ve vlastní režii.

Proč se spokojit s něčím jiným než s tím nejlepším? Výtažky jsou budoucností spotřeby. Vysoce rafinovaný proces extrakce ponechává jen ty nejlepší části rostliny a poskytuje nejčistší, nejsilnější a nejchutnější zážitek. Naším posláním se stal vývoj dokonalé platformy pro uvolnění jejího skutečného potenciálu.

Pokud chcete něco udělat správně, musíte to udělat sami - a my jsme to udělali. Normou v oboru je plácnutí loga na outsourcovaný design za účelem rychlého zisku.

Místo abychom následovali dav, obsadili jsme zkušený vlastní tým designérů a inženýrů, který se soustředí výhradně na to, aby každý uživatel měl možnost odemknout sílu výpisů. Vaše zařízení by měli navrhovat lidé, kteří konzumují stejně jako vy.

Před naším příchodem se ve většině vaporizérů používaly vláknité knoty, lepidla, která držela misku nebo spirálku na místě, a plasty ve vzduchové cestě - proč se spokojit s perem, které chutná po spálené vatě a toxických vedlejších produktech, když můžete zažívat výhradně to, co se rozhodnete dát dovnitř?

Zbavili jsme se toxinů a vyvinuli bezpečnější, jednodušší a mnohem chutnější průmyslový standard. Do vaporizačního pera jsme také přidali první ovládání teploty, které vám umožní ještě více si přizpůsobit svůj zážitek.

Používáme ověření věku Adulto