Vaporizér Puffco Proxy Desert

Kód: 55552
Novinka
2 hodnocení
Značka: Puffco®
ZDARMAZDARMA 8 490 Kč –18 %
puffco proxy desert
8 490 Kč –18 % 6 899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Puffco ProxyTM je kompaktní vaporizér pro konopné koncentráty, který vám do dlaně vloží špičkovou technologii a bezkonkurenční všestrannost.

Díky rozhraní s jedním tlačítkem a 3D komoře nebylo objevování kouzel koncentrátů, waxů a olejů nikdy jednodušší. Začíná to sadou Proxy.

Díky kolekci dílů a příslušenství Puffco Proxy umožňuje širokou škálu koncenrátových zážitků. Proxy je navržen tak, aby rostl s vámi.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Vaporizér Puffco Proxy Portable Concentrate Vaporizer Desert je přenosný modulární vaporizér, který poskytuje flexibilitu při užívání výtažků, waxů, extraktů a olejů.

Kombinace tradice a inovace s ergonomickou skleněnou trubicí, která drží jedinečnou modulární základnu, takže si můžete vybrat z naší řady kompatibilního příslušenství a uměleckého skla.

 


Puffco 3D Chamber je inovativní novinkou v technologii žhavení, která je osazena žhavicími tracery. Při inhalaci se olej odpařuje na dně i na boku, nikoli pouze na dně keramické misky, aby se zachovala kvalita a chuť hitu. To vytváří konzistentně hladký hit a zároveň zesiluje chuť pro uspokojivější zážitek.

  • Vysoká účinnost
  • Snadné používání; snadná údržba
  • Konzistentní regulace teploty
  • Zachovává kvalitu chuti
  • Glazovaná keramická miska pro snadné čištění.
  • U Puffco Proxy na velikosti nezáleží
  • Díky malému, ale výkonnému designu dokáže vaporizér Puffco Proxy Portable Concentrate Desert držet krok s vaším životem na cestách.
  • Proxy se dodává s pouzdrem na přenášení a dalším úložným prostorem, takže budete mít dokonalé zařízení pro všechny své potřeby.


Nastavení teploty přizpůsobené pro každého. Díky špičkové technologii 3D Chamber nabízí čtyři přesné teploty zahřívání pro nejlepší chuť a produkci páry.

Modrá (nízká) - nejvíce chuti, nejnižší produkce páry
Zelená (střední) - Vyvážená chuť a pára
Červená (vysoká) - Velký výpar s dobrou chutí
Bílá (Peak) - Nejvyšší pára, pro větší daby


Proxy: Jak používat


Puffco Proxy Portable Concentrate Vaporizer Desert, co je uvnitř?

Přenosné pouzdro

Základna Desert
Sklo pouštní barvy
Komora
Kabel
Nástroj pro vkládání
Dvojitý nástroj

Proxy: Jak čistit


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: BEZPEČNOSTNÍ POKYNY K BATERII
Akumulátor nabíjejte pomocí kvalitní a k tomu určené nabíječky. Nikdy nepoužívejte nabíječku se jmenovitým napětím/proudem vyšším než 5 V/1 A.
Pokud akumulátor nepoužíváte, měl by být uchováván mimo dosah tepla a měl by být uložen v nevodivém boxu/kufru. Nikdy nenoste akumulátor ztracený v kapse s jinými kovovými předměty.

Používejte pouze originální baterie, nikoli klony, kopie nebo jiné baterie.

Nepoužívejte ve vaporizéru poškozené baterie. I malé natržení nebo uvolněný obal může být nebezpečný.
Nedodržení těchto pokynů může mít za následek vážné nebo trvalé poškození baterie, způsobit vážné zranění osob nebo vést k požáru. Na nesprávné použití, zneužití, nesprávné nabíjení, nedodržení výše uvedených upozornění a pokynů a jiné nevhodné použití tohoto výrobku se nevztahuje záruka. Při likvidaci baterií dodržujte místní předpisy pro recyklaci.

Upozornění: 
Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit. V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporizéry
Hmotnost: 0.469 kg
Barva: Pouštní barva
Výrobce: Puffco
Teplotní nastavení: 4 předprogramovaná nastavení žhavení
Použití: Sušené byliny, extrakt
Typ: Kapesní vaporizér
Zdroj energie: Integrovaná baterie
Kapacita baterie: 1350mAh
Napájení: USB-C
Doba rychlého nabíjení: 1,5 hodiny
Průměrná výdrž baterie: 15 tepelných cyklů
Doba zahřátí: 30 sekund
Funkce: Režim Boost, Funkce automatického spánku
Základna: 42 x 42 x 64,75 mm (DxŠxV)
Sklo: (dxšxv): 42 x 129,41 x 57,48 mm
Přiložené pouzdro na přenášení: Ano
3D komora (uzavřená): Ano
Keramická miska: Ano
Záruka: 2 roky

mceclip0-20-min

Naše cesta začala v roce 2013, kdy se generální ředitel Roger Volodarsky rozhodl, že chce víc, než co může poskytnout standard v oboru. V reakci na to, s posláním poskytnout nejlepší platformu pro spotřebu extraktu, spojil obory designu, technologie a inženýrství a vytvořil společnost Puffco.


Nejčistší, nejjednodušší a nejchutnější dostupný zážitek z konzumace. Žádná lepidla, vlákna ani chemikálie. Nejvíce oceněné vaporizéry a produkty. Špičkové inovace v oboru, prováděné výhradně ve vlastní režii.

Proč se spokojit s něčím jiným než s tím nejlepším? Výtažky jsou budoucností spotřeby. Vysoce rafinovaný proces extrakce ponechává jen ty nejlepší části rostliny a poskytuje nejčistší, nejsilnější a nejchutnější zážitek. Naším posláním se stal vývoj dokonalé platformy pro uvolnění jejího skutečného potenciálu.

Pokud chcete něco udělat správně, musíte to udělat sami - a my jsme to udělali. Normou v oboru je plácnutí loga na outsourcovaný design za účelem rychlého zisku.

Místo abychom následovali dav, obsadili jsme zkušený vlastní tým designérů a inženýrů, který se soustředí výhradně na to, aby každý uživatel měl možnost odemknout sílu výpisů. Vaše zařízení by měli navrhovat lidé, kteří konzumují stejně jako vy.

Před naším příchodem se ve většině vaporizérů používaly vláknité knoty, lepidla, která držela misku nebo spirálku na místě, a plasty ve vzduchové cestě - proč se spokojit s perem, které chutná po spálené vatě a toxických vedlejších produktech, když můžete zažívat výhradně to, co se rozhodnete dát dovnitř?

Zbavili jsme se toxinů a vyvinuli bezpečnější, jednodušší a mnohem chutnější průmyslový standard. Do vaporizačního pera jsme také přidali první ovládání teploty, které vám umožní ještě více si přizpůsobit svůj zážitek.

Používáme ověření věku Adulto