Příběh jménem Plant of Life

 

 Od svého vzniku se Plant of Life věnuje legálnímu průmyslu konopí ve všech jeho podobách a stala se nejznámější a nejkonkurenceschopnější společností na evropském trhu. V současné době je také jedním z lídrů s nejrozmanitějšími kanabinoidními produkty, včetně CBD, CBG a dalších minoritních kanabinoidů.

 

Historie společnosti sahá až do roku 2010. V tomto roce se v Amsterdamu uskutečnila první extrakce kanabinoidů Plant of Life. Cílem bylo extrahovat kanabidiol, jinak známý jako CBD, z rostlin konopí. Bylo inspirováno tím, co bylo provedeno dříve s THC, koncem 80. let, skutečným průkopníkem výzkumu konopí - vědcem Raphaelem Mechoulamem. Jeho historické aktivity byly vodítkem od počátku společnosti.

 

V roce 2014 se Plant of Life etabloval ve španělské Barceloně. Maloobchodní prodejny Plant of Life, které byly otevřeny krátce poté, vyvolaly šílenství, protože lidé nemohli uvěřit, že se konopné produkty mohou prodávat legálně a otevřeně. Díky průkopnickému postavení na španělském maloobchodním trhu viděla společnost nové příležitosti i v dalších zemích EU. Následným krokem bylo přivést své zboží na tyto další trhy hladové po konopí. V průběhu let byl vytvořen distribuční řetězec ve Velké Británii, Francii, Rakousku, Itálii, Belgii a na mnoha dalších místech. Pro uklidnění stále rostoucí poptávky byla v Rakousku postavena farma, kde se neustále vyvíjejí a produkují nové a lepší odrůdy konopí.

 

Od skromných začátků až po současnost se Plant of Life pyšní úrovní zákaznické podpory a svou originalitou, dodává produkty nejvyšší kvality a mimořádné čistoty. Každý produkt je doprovázen laboratorní analýzou, která tímto způsobem osvědčuje chemickou strukturu a umožňuje klientovi jednat legálně a snadno ve složité realitě zmítané evropskými předpisy.

Vlastní genetické kmeny konopí propůjčují Plant of Life schopnost správných procesů extrakce CO2 a lepší kontrolu kvality, což umožňuje dodávat produkty pozoruhodné originality a čistoty pro velmi náročný trh.

 

Posláním společnosti v budoucnu bude ještě více zpřístupnit své produkty veřejnosti prostřednictvím neustálého zlepšování jejích kmenů, průmyslových procesů a stále rostoucí rozmanitosti.

ZAŘÍZENÍ společnosti Plant of Life

  • Výrobní závod Plant of Life ve Španělsku
  • Plant of Life Farma konopných rostlin v Rakousku
  • Plant of Life Distribution and Management Facility, Barcelona

 

 

 

Používáme ověření věku Adulto