Champ High® Tryskový zapalovač TATIN Créme Brulée

Kód: 40407004
Neohodnoceno
Značka: Champ High®
650 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tryskový zapalovač Tatin od Champ High® nabízí nejen skvělý uživatelský zážitek, ale i výjimečnou kvalitu, které se těší většina výrobků této značky. S výškou 15,5 cm a jednoduchým kliknutím aktivovaným hořákem poskytuje plamen až do teploty 1400 °C. Ergonomický design zajišťuje pohodlný úchop a uživatelský komfort, a možnost opětovného naplnění butanem zajišťuje trvalou spolehlivost. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné přenášení.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Uživatelský zážitek z tohoto zapalovače je jeho hlavní vlastností a konkurenční výhodou oproti podobnému zboží, navíc ve skvělé kvalitě, které se těší většina výrobků Champ High®

Po vyčerpání náplně jej lze snadno doplnit butanem. Zapalovač je dodávaný v dárkové krabičce.

Výška zapalovače 15,5 cm. 

Hořák aktivujete pouhým jediným kliknutím a disponuje systémem plamene, který hoří až do teploty 1400 °C.  Ať už potřebujete rychle rozdělat oheň nebo zapálit svíčku, tento zapalovač či  banger vám poskytne spolehlivý a silný plamen. Zapalovač také disponuje funkcí nastavitelné intezity plamene.

Ergonomický design zapalovače poskytuje pohodlný úchop, čímž zvyšuje uživatelský komfort při každém použití. S možností opětovného naplnění butanem si zajistíte trvalou spolehlivost a dlouhou životnost vašeho zapalovače. Tryskový zapalovač Tatin je navíc elegantní a lehce přenosný. 

Díky své kompaktnosti a nízké hmotnosti se tento zapalovač snadno přepravuje. Při používání na veřejnosti vyniknete díky jeho speciálnímu vzhledu. Protože je vyroben z kovu, je velice odolný a je nepravděpodobné, že se zlomí nebo rozbije.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tryskové zapalovače
Typ: Tryskový zapalovač, Plynový zapalovač
Materiál: Kov
Barva: Stříbrno-modrá
Druh: Tryskový zapalovač
Výška: 15,5 cm
Značka: Champ High®
Používáme ověření věku Adulto