Dřevěná krabička Stash Book - Coffeeshop

Kód: STA06
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dřevěná krabička typu Stash Book s motivem Coffeeshop. Tato krabička o rozměrech 18 cm x 13 cm x 5 cm je vyrobena ve tvaru knihy a má obal potištěný koláží Amsterodamských coffeeshopů.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Představujeme vám dřevěnou krabičku Stash Book - Coffeeshop, která je nejen praktickým úložným prostorem, ale i stylovým doplňkem pro milovníky kávy a atmosféry Amsterdamských Coffeeshopů. Tato krabička je navržena tak, aby zanechala dojem autentičnosti a přenesla vás do světa slavné 420 kultury.

Obal krabičky je tvořen koláží s motivem Coffeeshopů v Amsterdamu, které jsou pověstné pro svou jedinečnou atmosféru a volnější přístup k užívání konopí. Tato koláž nejenom přináší do vašeho domova kousek atmosféry tohoto legendárního města, ale také dodává krabičce osobitost a originalitu.

S rozměry 18 cm na délku, 13 cm na šířku a 5 cm na výšku poskytuje dostatek prostoru pro uložení vašich osobních věcí spojených s 420 kulturou. Můžete zde uchovat oblíbené konopné produkty, doplňky pro kuřáky, nebo si jednoduše vytvořit svůj vlastní rituál relaxace.

Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům je tato krabička odolná a dlouhodobě použitelná. Navíc její design s koláží Coffeeshopů v Amsterdamu vás bude vždy připomínat atmosféru tohoto fascinujícího města.

S dřevěnou krabičkou Stash Book - Coffeeshop získáte nejen praktický úložný prostor pro vaše věci, ale i stylový doplněk, který podtrhne váš vztah k 420 kultuře a atmosféře Amsterdamských Coffeeshopů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protipachová Pouzdra, Krabičky a Schovky
Hmotnost: 0.39 kg
Motiv: Coffeeshop
Rozměry: 18 cm x 13 cm x 5 cm
Používáme ověření věku Adulto