Dřevěná krabička Stash Book - Alien Visitor

Kód: STA01
Novinka
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dřevěná krabička Stash Book - Alien Visitor (18 cm x 13 cm x 5 cm) spojuje vyjímečný design a praktickou schovku pro vaše kuřácké potřeby. Ideální úložiště nejen pro kuřácké cennosti s nádechem mimozemské síly.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Dřevěná krabička "Stash Book - Alien Visitor" je jedinečným artefaktem spojujícím fantazii s praktičností. Její obal je zdoben obrázkem zeleného mimozemšťana, který zvědavě pohlíží na zemi. Příběh začíná, když tento mimozemšťan spatří coffee shop v Amsterdamu. Fascinován tím, co vidí, začne si představovat konopí a jointy. Bez váhání se rozhodne prozkoumat tuto novou zkušenost a najednou se ocitá v Amsterdamu.

Ve své nové realitě si užívá kouření jointů a pozoruje místní architekturu a kanály, kterými proplouvají lodě s turisty. Krabička "Stash Book - Alien Visitor" je vytvořena jako symbol této surreální a zábavné cesty mimozemšťana do Amsterdamu. Je vyrobena z kvalitního dřeva a poskytuje praktické úložné prostory pro různé drobnosti. S touto krabičkou můžete přenést kousek této fantastické zkušenosti do vašeho každodenního života. Buďte jako tento cizí návštěvník a objevujte nové světy s krabičkou "Stash Book - Alien Visitor".

Doplňkové parametry

Kategorie: Protipachová Pouzdra, Krabičky a Schovky
Hmotnost: 0.39 kg
Motiv: Alien Visitor
Rozměry: 18 cm x 13 cm x 5 cm
Používáme ověření věku Adulto