Skleněný extraktor Black Leaf® velikost L 8g 16cm

Kód: 440612-L
Neohodnoceno
Značka: Black Leaf®
599 Kč –18 %
44 06 12 lOJFz38Q5KePu4 600x600@2x
599 Kč –18 % 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Extraktor Black Leaf® velikosti L je skvělým nástrojem pro extrakci oleje z vašich oblíbených bylin. S touto velikostí extraktoru můžete zpracovat přibližně 8 g suchých bylin, dle vašeho výběru.

Tento extraktor je navržen s ohledem na kvalitu a výkon. Jeho robustní konstrukce a precizní detaily zajišťují spolehlivé a efektivní extrakce. Pro optimální výsledky doporučujeme používat extrémně suché byliny, které přispívají k výraznějšímu a intenzivnějšímu extrakčnímu procesu.

Připravte se na skvělé výsledky extrakce, využijte plně jeho kapacitu a dopřejte si extrahovaný olej s intenzivními aromatickými a terapeutickými vlastnostmi.

 
 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Před naplněním se před 5 otvorů v základně extraktoru vloží oříznutý kávový filtr. Skleněná horní část s gumovým těsněním uzavírá extraktor, který se drží ve svislé poloze s otvory 5 cm nad sběrnou vaničkou s žáruvzdorným a nepřilnavým povrchem. K otvoru v horní části se připojí plynová láhev s butanem a tlačí se, dokud není láhev prázdná. Extrahovaná kapalina vychází z otvorů a shromažďuje se v zásobníku. Plyn se rychleji odpařuje, když se zásobník umístí do teplé vodní lázně. Kávový filtr není součástí dodávky.

Předměty potřebné k extrakci: 

1 nebo více plechovek přírodního butanu (plyn), ochranné brýle, rukavice, miska z žáruvzdorného borosilikátového (pyrexového) skla, sušené byliny.

Bylinky se vkládají do extraktoru, krytem dolů do misky. Butan se doplní z druhé strany, dokud není zcela prázdný. Po 24 hodinách je butanový medový olej hotový!

UPOZORNĚNÍ: Počkejte 30 s poté, co se ozve zvuk prázdného butanového spreje - aby se butan zcela přelil do extraktoru, než jej vytáhnete! Vždy se ujistěte, že je místnost dobře větraná a že v okruhu 45 metrů není otevřený oheň!

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.345 kg
Materiál: Borosilikátové sklo, guma
Barva: Čirá
Logo: Black Leaf®
Délka: 160 mm
Průměr: 50 mm
Tloušťka stěny: 6 mm
Poznámka: Určeno pro extrakci cca 8 g bylin
Používáme ověření věku Adulto