Quartz Terp Pearls Mix Barev

Kód: 501811
Neohodnoceno
190 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pro ideální dabing je klíčové silné odpařování a rovnoměrné rozložení tepla. Terpové perly z kvalitního žáruvzdorného křemenného skla poskytují obě funkce. Doporučujeme pomalé zahřívání a ochlazování perel pro optimální výsledky.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Pro ideální dabing, a tedy dokonalé požitkářství z koncentrátů, jako je olej nebo vosk, je důležité zajistit silný rozvoj kouře a dobré promíchání. K tomuto účelu slouží tyto terpové perly vyrobené z vysoce kvalitního žáruvzdorného křemenného skla, které se při vdechování otáčejí v misce. Je to nejen pěkný vizuální efekt, ale zajišťují také udržení a rozptýlení tepla. Zvětšují plochu a zlepšují rozložení tepla uvnitř bangerů, takže se může odpařit více oleje nebo vosku pro větší chuť a silnější šluky.

Aby se kuličky v bengeru roztočily, potřebujete navíc vhodnou karburátorovou čepičku, která účinně minimalizuje přívod vzduchu. Perly se v banger zahřívají a pomocí karburátorové čepičky, která by měla banger co nejtěsněji uzavřít, je přimějete k roztočení. Nyní se může optimálně rozvinout a vdechovat bohatý kouř.

Pozor: Doporučujeme pomalé zahřívání a ochlazování perel uvnitř bangerů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro bongy
Materiál: Quartz Glass
Počet: 10ks terpových perel
Průměr: 6 mm
Barva: mix barev
Používáme ověření věku Adulto