BANGER olejový kotlík Black Leaf Terp Slurper Quartz 45° SG14

Kód: 0218112-1
1 hodnocení
Značka: Black Leaf®
690 Kč –23 %
black leaf terp slurper quarzbanger kugel 0218112 1 600x600@2x
690 Kč –23 % 530 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Představujeme vám Terp Slurper Banger od Black Leaf®, vylepšený křemenný skleněný kotlík pro perfektní dabování koncentrátů, jako jsou oleje a vosky. Terp Slurper Banger nabízí nejen extrémní žáruvzdornost, ale také jedinečný chuťový zážitek, který se odlišuje od běžných bangerů. Díky bočním vzduchovým štěrbinám je zajištěna bezchybná cirkulace vzduchu, což vytváří optimální podmínky pro intenzivní aroma a chuť vašich dabů. Navíc, díky spodní pánvi, se žádné koncentráty nepřipálí ani neztratí, což zaručuje maximální využití vašich drahocenných produktů. Součástí tohoto Terp Slurperu je také odpovídající karburátorový uzávěr v podobě mramorové kuličky, který umožňuje dokonalou regulaci přívodu vzduchu při inhalaci. Užijte si nejlepší možný zážitek z dabování s Terp Slurper Banger od Black Leaf®.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Terp Slurper Banger nabízí flexibilitu v použití, protože extrakty lze aplikovat jak na vnitřní plochu bangeru, tak do spodní misky. Jakmile je extrakt aplikován na vyhřátý banger, cirkuluje v něm, dokud se zcela neodpaří, což zaručuje maximální využití produktu.

S pomocí dodatečné karburátorové krytky, známé také jako kouřová kopule, lze ještě více optimalizovat vývoj páry. Uzavřená kulička, nazývaná dab marble, kompletně uzavírá banger, což umožňuje, aby se umístěné dabové perly během inhalace energicky otáčely a lépe se zahřívaly, což vede k nejchutnější a nejbohatší páře i při použití menších dabů.

Pro optimální zážitek z dabování doporučujeme používat bongy s průměrem trubice maximálně do 40 mm. Díky Terp Slurper Banger od Black Leaf® si užijete nepřekonatelný chuťový zážitek při dabování extraktů.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro bongy
Hmotnost: 0.043 kg
Materiál: Křemenné sklo
Logo: Black Leaf®
Zábrus: SG 14 (14,5 mm)
Průměr: 22/18mm
Úhel: 45°
Příslušenství: dabovací kulička
Používáme ověření věku Adulto