HHC PRE-ROLLS Greenhouse Joint

Kód: HHC301
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
149 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Předbalené HHC jointy o hmotnosti 1,2 - 1,4 gramu nabízejí neodolatelné nasládlé aroma s výraznými tóny Amnesia Haze. Tyto jointy jsou vytvořeny s použitím toho nejkvalitnějšího konopného květu, který je pečlivě pěstován ve sklenících podle přísných BIO postupů a následně jsou infuzovány prémiovým HHC s obsahem v rozmezí 22 - 25 %. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

HHC pre-rolls jsou známé tím, že pomáhají uvolnit mysl, snížit stres a přinést příjemné, občas až étericko-euforické stavy. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlný způsob, jak vychutnat konopné produkty. Díky našim předbaleným jointům se můžete těšit na bezstarostný zážitek bez zbytečných starostí.

Předbalené jointy o hmotnosti 1,2 - 1,4 gramu, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou konopného květu, pocházejícím z pečlivého pěstování ve sklenících. Toto zářivě zelené zboží je obohaceno vysokým obsahem HHC v rozmezí 22 - 25 %.

Obsahuje:

HHC 22 - 25 %

CBD 6 - 7 %

CBG 0.05 - 0.8 %

THC <0.2

HHC jointyv sobě nesou jedinečnou kombinaci HHC Monkey, jehož konopný základ byl vyšlechtěn z prvotřídních genetik pocházejících z USA, a to s nádechem evropské jemnosti a plnosti.

HHC květy jsou výsledkem přírodního a organického pěstování. Nebyly použity žádné chemické přípravky ani jakékoli jiné umělé látky během procesu jejich pěstování. Když přistupujeme k infuzi HHC, zůstáváme věrní této přírodní filozofii. Naše postupy nezahrnují použití rozpouštědel, uhlovodíků, líhu a podobných látek, které by mohly zanechat nepožadované rezidua v konopných květech HHC.

Květy, které slouží jako základ pro infuzi HHC, zůstávají v přirozeném stavu, jak je stvořila matka příroda. Věříme, že příroda ví nejlépe, a proto se snažíme zachovat a respektovat její dar. S naší péčí a oddaností k přírodě můžete být si jisti, že naše HHC květy jsou výjimečné a čisté, a jsou připraveny pro vaše jedinečné zážitky.

Otevřete si cestu k jedinečnému zážitku s našimi HHC Pre-Rolls a zažijte kvalitu, která se snoubí s kouzlem zelených skleníků.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Joint
HHC: 22-25 %
CBD: 6-7 %
Pěstováno: skleník
Používáme ověření věku Adulto