PAX víceúčelový odstraňovač nečistot pro vaporizéry PAX

Kód: 42365
Neohodnoceno
Značka: PAX®
309 Kč –19 %
wholesale pax multi tool
309 Kč –19 % 249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Víceúčelový odstraňovač nečistot PAX ve formě klíčenky  je dokonalým příslušenstvím pro údržbu vaporizérů PAX 2/ 3/ Plus. Skládá se z čisticí špachtle a ubíjecího hrotu.
Slouží k lisování extraktů a k čištění komory po použití (špachtle), čímž zajišťuje delší životnost vaporizéru a pohodlnější zážitek.

 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

 

Správný kontakt mezi materiálem (sušina, bylinky, wax aj.) a ohřívací plochou je klíčovým prvkem pro dosažení optimálního uživatelského zážitku s vaporizéry PAX. Nedostatečný kontakt může způsobit nerovnoměrné ohřátí materiálů a následně snížit jejich účinnost. V nejhorším případě může nedostatečný kontakt způsobit ztrátu části materiálu. Z tohoto důvodu je použití ubíjecího hrotu nezbytné pro zajištění správného a rovnoměrného kontaktu mezi materiály a ohřívací plochou. 

Neméně důležité je, že hrot je ideálním nástrojem pro ty, kteří preferují voskovitější extrakty. Díky jeho schopnosti pevného stlačení materiálů umožňuje dosáhnout konzistence a tlaku potřebného pro úspěšné zpracování voskovitých extraktů.

Díky špachtli můžete snadno a efektivně čistit komoru po každém použití, což zabezpečuje, že vaše vaporizér bude fungovat bezchybně a bude mít delší životnost. Odstranění zbytků a nečistot z komory je nezbytné pro udržení optimálního provozního stavu vašeho zařízení.

Tento multifunkční nástroj je nepostradatelným společníkem pro všechny, kteří si chtějí užít maximálního potenciálu svého vaporizéru PAX bez kompromisů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a díly pro vaporizéry
Hmotnost: 0.018 kg
Barva: Černá
Výška: 65 mm
Značka: PAX
Kompatibilita: Vaporizéry PAX 2, PAX 3, PAX PLUS, PAX MINI
Používáme ověření věku Adulto