Clipper® Metal zapalovač ICY

Kód: CM19
Novinka
1 hodnocení
Značka: Clipper®
289 Kč –22 %
metal clipper icy 12pcs LRG
289 Kč –22 % 225 Kč
Skladem
Možnosti doručení

S kovovým zapalovačem Clipper Metal ICY získáte elegantního společníka navíc vybaveného ochrannou kovovou krabičku. Tento zapalovač je vybaven unikátním FLINT systémem, který nejen umožňuje snadnou výměnu kamínku, ale také slouží jako praktické pěchovátko pro balení. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

S elegantním kovovým zapalovačem Clipper® Metal ICY získáte kromě esteticky příjemného doplňku také ochrannou kovovou krabičku. Unikátní FLINT systém tohoto zapalovače slouží nejen na výměnu kamínku, ale také jako pěchovátko pro balení.

Přednastavená velikost plamene udržuje optimální intenzitu po celou dobu provozu, a každý zapalovač Clipper je precizně naladěn pro přibližně 3000 zažehnutí. Po vyčerpání plynu lze zapalovač jednoduše znovu naplnit, a kromě toho je možné vyměnit kamínek, zajišťující dokonalé zažehnutí.

Díky novým unikátním designům, které se neopakují, se stává Clipper zapalovač cennou sběratelskou komoditou. Při naklonění do vodorovné polohy plamen výrazně zesílí, což oceníte zejména při zapalování kotlíku bongu nebo fajfky. Zapalovač Clipper nabízí neomezenou životnost a veškeré příslušenství je plně vyměnitelné.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Clipper zapalovače
Typ: Plynový zapalovač, Clipper Metal
Značka: Clipper
Materiál: Kov
Používáme ověření věku Adulto