Skleněný kapesní bong GRAV® Slush Cup

Kód: PBSC.0
1 hodnocení
Značka: GRAV®
1 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kapesní skleněný bong GRAV® Slush Cup,  s tvarem kelímku na sladkou ledovou tříšť. Tato zmenšená verze oblíbeného Slush Cupu si ponechává všechny kvality svého většího protějšku. S výrazným náustkem a extra zesílenými stěnami patří mezi nejhustší skleněné dýmky ve své kategorii. Ideální společník pro kouření bylin na cestách, zároveň připomíná chutné dobroty, které milujete. Jde o jedinečný kapesní skleněný bubbler, který vás okouzlí svým designem a praktičností.

Tento produkt je součásti nové řady GRAV® Mini Sip Series.

 

 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Skleněný kapesní bong GRAV® Slush Cup má všechny funkce originálu přepracované do zábavné kapesní velikosti, která stále přináší chutné hity.

Brčko je také nakloněné, aby se zabránilo zpětnému rozstřiku, takže si můžete hladinu vody přizpůsobit podle svých preferencí. U tohoto bubbleru perkolátor dokáže zázraky i s nízkou hladinou vody. Zapuštěný 10mm spoj s Dewarovým těsněním je v jedné rovině s horním okrajem bubbleru, čímž se maximalizuje jeho vnitřní objem. Slush Cup se dodává připravený k použití s 10mm kotlíkem na sušinu GRAV®, takže si můžete okamžitě vychutnat své oblíbené osvěžení.

Tento kus je dodáván s 10mm kotlíkem, ale lze jej také použít s kotlíkem na extrakty (Bangerem) 10mm 90° a upgradovat ho na mini dab rig. Po zvolení vhodného nástavce lze použít i v kombinaci s vaporizéry.

Tento produkt je součásti nové řady GRAV® Mini Sip Series.

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA. Bongy a bubblery jsou baleny do originálních, bezpečnostních krabiček navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.

Chcete vědět co je borosilikátové sklo a v čem se liší od běžnho skla? Čtěte v našem BLOGU kde najdete spoustu zajímavých rad a článků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy a Bubblery
Hmotnost: 0.2 kg
Barva: Čirá
Materiál: Sklo
Typ: Olejové bongy, Bubblery
Výška: 10-20 cm
Zábrus: SG10 (10mm)
Materiál: Borosilikátové sklo
Barva: Čirá
Součástí balení: GRAV® Kapesní Slush Cup, GRAV 10 mm kotlík
Rozměry: 9 cm vysoký v horní části cupu, 10.5 cm vysoký v horní části brčka
Zábrus: 10 mm (SG10)
Použití: Sušina / Extrakty (wax, dab, olej..)
Typ filtrace: Perkolátor
Design: Micah Evans
Značka: GRAV®

GRAV® je americká značka skleněných fajfek, dýmekbongů a bubblerů založená v roce 2004 v umělecké komunitě v Austinu v Texasu. Již téměř 20 let se těší neslábnoucí oblibě, a to díky široké škále produktů. GRAV® je oceňovaný za tvorbu inovativních řešení, kde kladou důraz nejen na design, ale především funkčnost a kvalitu výrobků. Velký výběr výrobků a jejich kvalita zpracování se těší veliké oblibě mezi zákazníky. 

Pro velkou část kuřáků jsou jejich fajfky, dýmky, bonga a bubblery nejen důležitou součástí vybavení, ale také jsou považovány za umělecké dílo. Fajfky, bongy a bubblery GRAV® jsou ručně vyrobeny z toho nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Tento materiál je vysoce odolný vůči teplu a velmi snadno se čistí. Kuřáci si svých dýmek a bong váží, někteří se dokonce stávají sběrateli a skupují různé kusy. Všechny tyto propracované klenoty firma nabízí v mnoha různých tvarech, velikostech a stylech. 

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA. Všechny tyto fajfky, bonga a bubblery jsou baleny v originálních, bezpečnostních krabiček GRAV® navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.

Používáme ověření věku Adulto