Skleněný bong Zombie Chaser čirý 50 cm

Kód: 200669
2 hodnocení
1 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Skleněný  robustní bong s turbem "Zombie Chaser"  ve tvaru kulometu se zaručeně stane obrovským hitem na každé párty! Se svojí nepřehlédnutelnou výškou 50 cm, kovovým chillumem a kotlíkem, zaujme již na první pohled.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Představte si epickou noc plnou dobrodružství a vzrušení, kde každý tah je nezapomenutelným zážitkem - to vše díky skleněnému robustnímu bongu s turbem "Zombie Chaser". Tento vizuálně ohromující kousek, ve tvaru kulometu, má potenciál stát se neoddělitelnou součástí každé skvělé párty.

S impozantní výškou 50 cm tento bong působí jako monument připomínající zbraně z apokalyptických filmů. Jeho kovové chillum a kotlík dodávají jemný prvek industriálního designu, který dává na vědomí, že tento bong je opravdu něco mimořádného.

Nicméně, jeho estetika není jediným lákadlem. Jeho funkčnost je také na nejvyšší úrovni. Díky turbu umístěnému v hlavním těle bongu si můžete být jisti, že každý tah je chladný a příjemný, zatímco kotlík zajišťuje dostatečný prostor pro vaše oblíbené bylinky.

Nechte se vtáhnout do dobrodružství s "Zombie Chaser" a poznáte, že toto bongo je více než jen nástrojem kouření - je to symbol zábavy, odvahy a nesmírného stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy a Bubblery
Hmotnost: 1.428 kg
Barva: Čirá
Materiál: Sklo
Typ: Válcové bongy
Výška: 41-52 cm
Materiál: Sklo
Barva: Čirá
Logo: Zombie chaser®
Výška: 500 mm
Zábrus: Výjimatelný chillum
Použití ledu: Ne
Turbo: Ano
Olej / wax (extrakt): Ne
Používáme ověření věku Adulto