RAW® Keramický Hrnek Wake and Bake černá 12 cm

Kód: 44853
1 hodnocení
Značka: RAW®
599 Kč –8 %
wholesale raw wake up and bake up
599 Kč –8 % 549 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pro některé lidi je ideální začít den šálkem kávy. Jiní si prostě potřebují zakouřit nebo si dát obojí najednou. Většina lidí pije kávu a kouří ve stejnou dobu, mnoho spotřebitelů bude nadšeno, že mají výrobek, který jim umožňuje obojí současně. Hrnek na kávu a kouření v jednom z dílny  RAW® originálně nazvaný Wake-Up and Bake-Up potěší nejen vás, ale může být také zajímavých dárkem.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Hrnek RAW® Wake-Up and Bake-Up je vyrobený z keramiky, v černé barvě, výška 9cm a šířka 8cm bez ouška. Hrnek je vhodný na teplé i studené nápoje. Má speciální dvojitou stěnu a dva otvory, skrze které je možné kouřit jointa zatímco máte hrnku váš oblíbený nápoj (kávu, čaj). Díky speciální stěně kouř neprochází tekutinou uvnitř a tak se nemusíte bát její o znehodnocení nebo zněčištění kouřem.

Hrnek je dodávaný v krabičce vyplněné bublinkovou fólií, aby při jeho přepravě nedošlo z jeho poškození.

Jeho jedinečnost
Jedním z nejlepších prodejních bodů hrnku na kávu RAW Wake-Up and Bake-Up je jeho vzhled. Při pohledu z úhlu se zdá, že jde o obyčejný hrnek na kávu s typickým uchem, ale když se podíváte na opačnou stranu, uvidíte nástavec, do kterého si spotřebitelé mohou vložit blunt. Hrnek Wake-up and Bake-up pohodlně poslouží jako ideální dárek k narozeninám pro někoho, kdo rád pije kávu a kouří. To znamená, že obdarovaný může pít a kouřit dle libosti.

Navíc mohou vaši zákazníci tento hrnek bezpečně používat v mikrovlnné troubě. Hrnek na kávu RAW Wake-Up and Bake-Up se řadí mezi oblíbené výrobky nadšenců RAW a je stoprocentně bez toxických a těžkých kovů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy a Bubblery
Hmotnost: 0.649 kg
Barva: Černá
Materiál: Keramika
Výška: 10-20 cm
Materiál: Keramika
Barva: černá
Vlastnost: Vhodný do mikrovlnné trouby
Značka: RAW
Používáme ověření věku Adulto