BANGER Olejový kotlík Quartz Banger 90° 10 mm

Kód: EOQ1500
Neohodnoceno
Značka: QUARTZ®
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

QUARTZ® Banger je olejový kotlík s úhlem 90°, vyrobený z odolného křemenného skla. Jeho průzračný a leštěný standardní zábrus SG10 (10 mm) ho činí ideálním doplňkem pro dabování.

Použití tohoto kotlíku je velmi jednoduché: Jednoduše nasadíte banger na vaše bong, zahřejete kotlík pomocí hořáku a necháte ho krátce vychladnout. Poté jednoduše vložíte malé množství oleje, extraktu nebo vosku pomocí vhodného dabovacího nástroje do bangeru a potáhnete z bongu, zatímco se kouř vyvíjí!

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Banger je vyroben z křemenného skla, které je ve srovnání s borosilikátovým sklem trvanlivě žáruvzdorné - teplo se lépe a déle udržuje. Známky opotřebení, které se u borosilikátového skla projevují při velmi horkém zahřívání a častém používání, nelze očekávat, protože křemenné sklo vykazuje malou tepelnou roztažnost a vysokou odolnost proti tepelným šokům.

Získejte maximální zážitek z dabování s QUARTZ® bangerem - ideálním doplňkem da vaší dabovací kolekce. Bezproblémové použití, kvalitní materiál a vynikající výkon vám umožní vytěžit maximum z vašich oblíbených olejů, extraktů nebo vosků.

Upozornění: Olejový kotlík musí být zahříván pouze v oblasti kotlíku, která je k tomu určená, jinak může dojít k prasknutí v důsledku roztažnosti materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotlíky, Bangery a příslušenství
Hmotnost: 0.02 kg
Materiál: Křemenné sklo
Potisk: Quartz logo
Zábrus: SG10 (10 mm)
Délka: 59 mm
Úhel: 90°