Jednorázový disPOD Jack Herer 500 mg HHC

Kód: HHC203
Výprodej
3 hodnocení
Značka: Czech CBD
450 Kč –42 %
729 jack herer czech hhc cbd
450 Kč –42 % 260 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jednorázový disPOD s příchutí Jack Herer - 500 mg HHC (hexahydrokanabinol) a živými terpeny. Všem dobře známá legenda, která okouzlí svým bohatým a dřevitým aroma s jemným dotekem borovice. Poskytuje pozitivní energii, podporuje kreativitu a zlepšuje náladu. Tento produkt může také pomoci s úzkostí, stresem, depresí a stimulací chuti k jídlu.

Hledáte intenzivní a euforický zážitek, který vás nabije energií? Díky unikátní kombinaci živých terpenů si užijete bohatou paletu chutí a vůní. Nemusíte se obávat přítomnosti THC nebo jiných psychoaktivních látek. To vám umožní vychutnat si zážitek bez obav o nežádoucí účinky.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Co je disPOD?

DisPOD je revoluční malá jednorázová elektronická e-cigareta s příchutí Jack Herer a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinol). Navržena je tak, aby poskytovala zážitek stylu vapování nazývaný "pusa-plíce", kdy se při inhalaci vdechuje pouze malé množství páry ve srovnání s tradičními vaporizéry. 

Tento inovativní jednorázový vaporizér je ideální pro diskrétní a nerušené potahování. Jeho nízký výdej páry ocení především začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří preferují nenápadný způsob vapování bez výrazných oblaků páry.

Více informací o HHC si přečti na našem blogu!

Zářivý Jack Herer!

Strain Jack Herer - zemitě dřevitá aroma s nádechem borovice. Posílá náladu, nabíjí energií a podporuje kreativitu. Účinně působí proti úzkosti, stresu a depresi. Stimuluje chuť k jídlu. Vapovací pero pro každodenní pohodu s obsahem 500 mg HHC ve formě liquidu. Oblíbený vape již po prvním potahu.

Bezpečná a přírodní výroba

 Garance zajištění bezpečné a přírodní výroby extraktu HHC. Použit je vysoce kvalitní extrakt CBD, který je získáván pomocí hydrogenace. Tento proces je dlouhodobě používán v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což umožňuje dosáhnout standardizovaného "foodgrade" výrobního procesu.

Přístupy výroby jsou založeny na respektování přírody a lidského zdraví. Díky profesionálnímu přístupu odborníků jsme schopni poskytnout výjimečný HHC extrakt s jasnou stopou kvality. Bezpečí a spokojenost zákazníků jsou pro nás prioritou.  Pevně věříme, že náš závazek k bezpečné a přírodní výrobě vás přesvědčí o kvalitě nabízených produktů.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský předmět. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Vape - jednorázový
Hmotnost: 0.029 kg
Objem cartridge: 0.5 ml
Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable)
Kapacita baterie: 350mAh (možno dobíjet přes Micro-USB)
Náplň: 500 mg HHC, terpeny v koncentraci 6%(FDA registrované, čistě organického původu)
Složení terpenů: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool
Poznámka: Neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.
Používáme ověření věku Adulto