HHC PRE-ROLLS Indoor Joint

Kód: 792
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
190 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Předbalené HHC jointy o hmotnosti 1,2 - 1,4 gramu nabízejí neodolatelné  aroma odrůdy  HHC Queen. Tyto jointy jsou vyrobeny z prvotřídního indoor konopného květu vypěstované BIO metodou a následně jsou infuzovány prémiovým HHC s obsahem v rozmezí 22 - 25 %. 

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Tento květ konopí s hexahydrokanabinolem okouzlí vaše smysly nejen na první pohled, ale i na první nádech. Jeho dokonalá kombinace citrusových tónů a koření vytváří nezaměnitelný zážitek s jemnou, avšak podmanivou intenzitou. HHC Queen se stane potěšením i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří touží po nezapomenutelném konopném zážitku.

Předbalené jointy o hmotnosti 1,2 - 1,4 gramu, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou konopného květu, pocházejícím z pečlivého pěstování v iindoor podmínkách. Toto zářivě zelené zboží je obohaceno vysokým obsahem HHC v rozmezí 22 - 25 %.

Obsahuje:

HHC 22 - 25 %

CBD 6 - 7 %

CBG 0.05 - 0.8 %

THC <0.2

HHC jointyv sobě nesou jedinečnost odrůdy HHC Queen, jehož konopný základ byl vyšlechtěn z prvotřídních genetik pocházejících z USA, dotažen k dokonalosti středomořským vánkem.

HHC květy jsou výsledkem přírodního a organického pěstování. Nebyly použity žádné chemické přípravky ani jakékoli jiné umělé látky během procesu jejich pěstování. Když přistupujeme k infuzi HHC, zůstáváme věrní této přírodní filozofii. Naše postupy nezahrnují použití rozpouštědel, uhlovodíků, líhu a podobných látek, které by mohly zanechat nepožadované rezidua v konopných květech HHC.

Květy, které slouží jako základ pro infuzi HHC, zůstávají v přirozeném stavu, jak je stvořila matka příroda. Věříme, že příroda ví nejlépe, a proto se snažíme zachovat a respektovat její dar. S naší péčí a oddaností k přírodě můžete být si jisti, že naše HHC květy jsou výjimečné a čisté, a jsou připraveny pro vaše jedinečné zážitky.

HHC jointy jsou známé svými éterickými účinky, které vám pomohou uvolnit mysl, snížit stres a přinést do vašeho života okamžiky relaxace. Jsou ideálním řešením pro všechny, kteří hledají pohodlný a efektivní způsob užívání konopných produktů.

 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Joint
HHC: 22-25 %
CBD: 6-7 %
Pěstováno: indoor
Používáme ověření věku Adulto