Skleněný bong GRAV® Globe Bubbler

Kód: GLB.0
Neohodnoceno
Značka: GRAV®
2 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Skleněný bong GRAV® Globe Bubbler ve tvaru kompaktní koule velmi dobře padne do ruky a je lehce přenosný. 

Uvnitř otevřené koule se nachází periskop kuželovitého tvaru perkolátorem s 10-ti otvory, kterým se pohybuje kouř, který se ochlazuje vodou. Sledujte, jak kouř cirkuluje jako sněhová koule, a vděchněte jej jedním velkým nádechem.

Jeho rozměry zajistí, že se hravě vleze do větší kapsy, brašny či kabelky, proto velmi dobře poslouží
především na místech, kde byste svůj velký bong rozhodně nevzali.

Detailní informace

Kontaktuje nás
Poradíme s výběrem
kontaktujte nás
Dárky k objednávkám
Dárky k objednávkám
Bezpečné a diskrétní balení
We speak English!
We speak English!
Contact us for help
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 999 Kč
Doručujeme i na Slovensko!
Doručujeme i na Slovensko!

Detailní popis produktu

Tento malý kapesní bubbler zaujme nejen designem, ale i svou velikostí. Jeho malé rozměry zajistí, že je lehce přenosný a rozhodně si s ním užijete spoustu zábavy na místech, kde byste svůj velký bong rozhodně nevzali! Hravě se vleze do větší kapsy, brašny či kabelky, proto je to výborný společník na cesty či výlety.  Zábrus 14 mm (SG 14) můžete zkombinovat s klasickým 14 mm kotlíkem na sušinu nebo 14 mm olejovým kotlíkem na koncentrát (není součástí balení). Probublávací komora zajišťuje filtraci vodou, přičemž tvar tohoto malého bongu je stále pěkný a kompaktní. Kulový bubbler stojí pevně na svém plochém dně a velmi dobře padne do ruky. 

Tento kus je dodáván s 14 mm kotlíkem, ale lze jej použít i s 14 mm 90° olejovým kotlíkem.

Šluky jsou kontrolované a chuťově výrazné, ať už zůstanete u sušiny, nebo přidáte 14mm olejový banger a vydáte se na cestu do dabingu.

Vydejme se na cestu kolem světa. Žádná zavazadla nejsou potřeba.

 

 

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA.

Fajfky a bongy GRAV jsou baleny do originálních, bezpečnostních krabiček, navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy a Bubblery
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Borosilikátové sklo
Součástí balení: GRAV® Globe Bubbler, GRAV® 14 mm kotlík
Typ filtrace: Probublávací komora
Rozměry: 10 cm vysoký k vrcholu bubbleru, 12 cm vysoký k vrcholu brčka
Zábrus: 14 mm (SG14)
Design: Micah Evans

GRAV® Sférický Kapesní Bubbler

GRAV® je americká značka skleněných fajfek, dýmekbongů a bubblerů založená v roce 2004 v umělecké komunitě v Austinu v Texasu. Již téměř 20 let se těší neslábnoucí oblibě, a to díky široké škále produktů. GRAV® je oceňovaný za tvorbu inovativních řešení, kde kladou důraz nejen na design, ale především funkčnost a kvalitu výrobků. Velký výběr výrobků a jejich kvalita zpracování se těší veliké oblibě mezi zákazníky. 

Pro velkou část kuřáků jsou jejich fajfky, dýmky, bonga a bubblery nejen důležitou součástí vybavení, ale také jsou považovány za umělecké dílo. Fajfky, bongy a bubblery GRAV® jsou ručně vyrobeny z toho nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Tento materiál je vysoce odolný vůči teplu a velmi snadno se čistí. Kuřáci si svých dýmek a bong váží, někteří se dokonce stávají sběrateli a skupují různé kusy. Všechny tyto propracované klenoty firma nabízí v mnoha různých tvarech, velikostech a stylech. 

Každý kus byl navržen, prototypován, zkontrolován na kvalitu a odeslán z našeho ústředí v USA. Všechny tyto fajfky, bonga a bubblery jsou baleny v originálních, bezpečnostních krabiček GRAV® navržených speciálně pro lepší ochranu během přepravy.